دربارہ بازارنگر

شركت بازارنگـر با نزدیک به 30 سال سابقه در مشاورہ، طراحی و اجراء در زمینه تحقيقات بازاريابی می‌تواند بازوی تماس تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان باشد.

بازارنگر، به عنوان اولین شرکت تحقیقات بازاریابی در ایران و همچنین نمایندہ و اولین عضو انجمن تحقیقات بازاریابی اروپا ESOMAR در ایران شناخته می‌شود.

هدف اصلی بازارنگر به عنوان پل ارتباطی بین شرکت‌های تولید‌کنندہ و مصرف‌کنندگان را می‌توان تلاش همراہ با صداقت در جهت بهبود و ارتقای بازار دانست.

بخش کوچکی از مجموعه پرسش‌هایی را که ما در یافتن پاسخ آنها هموارہ کوشا بودہ‌ایم می‌توان در موارد زیر خلاصه کرد:
نظرپرسی از مصرف‌كنندگان دربارہ خصوصيات برند و یا كالا و بررسی انتظاراتشان از كالا، خدمات یا برندهای عرضه‌شدہ
بررسی چگونگی رفتار و عادات خريد و مصرف در جامعه مورد نظربررسی انگيزہ، توجه، اشتياق و خريد نسبت به كالاها و يا خدمات عرضه‌شدہ
بررسی مشکلات و کمبودهای بازار در زمینه‌های مختلف
ارزیابی ميزان محبوبيت برند و يا نام تجاری و آشنايی مردم با آن
بررسی عوامل احساسی/ عاطفی تأثیرگذار در خرید محصول
همچنین یاری‌رسانی به تولیدکنندگان در یافتن پاسخ برای پرسش‌های متنوعی چون:
چند درصد از مشتريان با نام محصولات شما و رقبايتان آشنا هستند؟
محصولات شما و رقبايتان را چند درصد از مشتريان مصرف می‌كنند؟
تبليغات شما را چه تعداد از مشتريان ديدہ، شنيدہ و يا به ياد دارند؟
محصول شما چه نوع تداعی احساسی/ عاطفی را در مصرف‌کنندہ ایجاد می‌کند؟
محصول و خدمات شما با چه گروہ و طبقه اجتماعی از مصرف‌کنندگان مرتبط می‌شود؟
چه خصوصیاتی از محصول یا خدمات شما برای مصرف‌کنندگان نقش تعیین‌کنندہ دارد؟

بازارنگـر اولين شركتی است كه با طراحی و اجرای تحقيق دورہ‌ای مصرف خانوار چندين بار در سال، اطلاعاتی جامع و به‌روز در مورد مصرف برخی كالاها توسط خانوارهای تهرانی را جمع‌آوری كردہ و در اختيار شركت‌های توليدی قرار می‌دهد.

بازارنگـر همچنین اولین شرکتی‌است که با طراحی و اجرای تحقیق دورہ‌ای آمنی‌باس (Omnibus) اطلاعات مربوط به طیف گستردہ‌ای از افراد را در یک مصاحبه با هریک از آنها جمع‌آوری می‌کند. بدین ترتیب چندین سفارش‌دہندہ تحقیق، سوالاتی را بر اساس اهداف خود برای پژوهش مطرح می‌کنند و مشخصات دموگرافیک جمع‌آوری شدہ از هر پاسخگو را با هم به اشتراک می‌گذارند. مزیت اصلی این تحقیق مقرون به صرفه بودن و زمانبندی مناسب می‌باشد. این تحقیق سه بار در سال و بنا به سفارش مشتریان در شهرهای تهران، مشهد، اصفهان، شیراز و تبریز قابل اجرا می‌باشد.

در عین حال بازارنگـر با استفادہ از روش‌های پژوهشی كمـی و كيفـی (Qualitative & Quantitative) (آمارگيری، نظرپرسی، مصاحبه‌های حضوری گروهی و انفرادی) اطلاعات مورد نياز شما را به صورت سفارشی فراهم آوردہ و نتایج را به شيوہ علمی استخراج و پس از تجزيه و تحليل به‌صورت گزارش‌های جامع ارایه می‌كند.

در حال حاضر شرکت بازارنگر توانایی انجام فعالیت های پژوهش کمی و کیفی (Qualitative & Quantitative) نزد مصرف کنندگان و عاملین فروش را تنها در حوزہ جغرافیایی کشور جمهوری اسلامی ایران دارد و علاوہ بر شهر تهران، قادر به انجام صحیح پروژه های مرتبط در سایر استان های کشور از جمله: خراسان، اصفهان، آذربایجان شرقی و غربی، فارس، خوزستان، سیستان و بلوچستان، گیلان، مازندران، کرمان، یزد و .... نیز می باشد. بازارنگر در حال حاضر تنها در شهر تبریز نمایندگی دارد و در سایر شهرها از طریق پیمانکاران مورد اطمینان، فعالیت می کند
شركت بازارنگر    تاسيس: تيـر‌ماہ ۱۳۷۲         شمارہ ثبت: ۹۸۲۶۱
آدرس: تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، بلوار شیراز جنوبی، کوچه گرمسار شرقی، پلاک 26، واحد 1
کد پستی: 1435883661
تلفن: 02142478000
فکس: 02142478102
No.26, East Garmsar St., Unit 1 Vanak, South Shirazi Blvd Tehran, Iran Postal Code: 1435883661 Tel: )+98 21( 42478000 Fax:) +98 21( 42478102 Working Days: Saturday to Wednesday